Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det.

Om Cookies
Prova

Ligg på Plus från start - hela innehållet för 1 kr Fri tillgång till all lokaljournalistik.

Division 7 Halland södra Herr

Tabell

Pos Lag M V O F +/- P
1 Unnaryds GoIF Unnaryd 22 17 4 1 64 55
2 IS Örnia Örnia 22 17 3 2 47 54
3 Skogaby BK Skogaby 22 13 2 7 16 41
4 Skuggan BoIS Skuggan 22 13 1 8 9 40
5 Ränneslövs GIF Ränneslöv 22 12 1 9 25 37
6 Ysby BK Ysby 22 10 2 10 -4 32
7 Våxtorps BoIS Våxtorp 22 8 5 9 -11 29
8 Vapnö IF Vapnö 22 8 1 13 -22 25
9 Haverdals IF Haverdal 22 6 4 12 -13 22
10 Knäreds IK Knäred 22 6 2 14 -30 20
11 Sennans IF Sennan 22 4 4 14 -24 16
12 Roj Ava FF Roj Ava 22 3 1 18 -57 10
  • Skuggan BoIS 3-2 Haverdals IF
    Sennans IF 1-2 Vapnö IF
    Våxtorps BoIS 0-1 Roj Ava FF
    IS Örnia 3-1 Skogaby BK
  • Knäreds IK 3-0 Ysby BK
    Ränneslövs GIF 0-3 Unnaryds GoIF
  • Unnaryds GoIF 4-0 Knäreds IK
    Skogaby BK 3-0 Skuggan BoIS
  • Vapnö IF 6-3 Våxtorps BoIS
    Roj Ava FF 1-2 IS Örnia
    Ysby BK 1-0 Sennans IF
  • Sennans IF 0-2 Knäreds IK
    IS Örnia 3-2 Unnaryds GoIF
    Skogaby BK 3-2 Vapnö IF
  • Skuggan BoIS 1-2 Ysby BK
    Roj Ava FF 1-2 Haverdals IF
  • Våxtorps BoIS 0-4 Ränneslövs GIF
  • Haverdals IF 2-2 Ränneslövs GIF
  • Ysby BK 3-4 Skogaby BK
    Haverdals IF 5-1 Sennans IF
  • Vapnö IF 8-2 Roj Ava FF
    Knäreds IK 1-2 Våxtorps BoIS
  • Ränneslövs GIF 0-2 IS Örnia
    Unnaryds GoIF 5-2 Skuggan BoIS
  • Vapnö IF 2-1 Haverdals IF
    Skogaby BK 1-1 Unnaryds GoIF
  • Skuggan BoIS 2-1 Ränneslövs GIF
    Roj Ava FF 2-3 Ysby BK
    Våxtorps BoIS 4-2 Sennans IF
  • IS Örnia 11-1 Knäreds IK
  • Haverdals IF 1-3 Våxtorps BoIS
  • Knäreds IK 1-0 Skuggan BoIS
    Ränneslövs GIF 4-2 Skogaby BK
    Unnaryds GoIF 8-2 Roj Ava FF
    Ysby BK 2-5 Vapnö IF
  • Sennans IF 0-6 IS Örnia
  • IS Örnia 3-0 Våxtorps BoIS
  • Ysby BK 6-0 Haverdals IF
    Skogaby BK 3-2 Knäreds IK
  • Vapnö IF 3-4 Unnaryds GoIF
  • Skuggan BoIS 1-0 Sennans IF
    Roj Ava FF 0-5 Ränneslövs GIF
  • Haverdals IF 1-3 IS Örnia
  • Knäreds IK 5-2 Roj Ava FF
    Ränneslövs GIF 6-1 Vapnö IF
  • Ysby BK 0-6 Unnaryds GoIF
  • Sennans IF 5-6 Skogaby BK
    Våxtorps BoIS 1-1 Skuggan BoIS
  • Ränneslövs GIF 2-1 Ysby BK
  • Skogaby BK 1-2 Våxtorps BoIS
  • Vapnö IF 6-1 Knäreds IK
    Sennans IF 6-1 Roj Ava FF
    Unnaryds GoIF 4-1 Haverdals IF
  • Skuggan BoIS 0-1 IS Örnia
  • Knäreds IK 4-2 Ränneslövs GIF
  • IS Örnia 4-3 Vapnö IF
    Skogaby BK 4-2 Haverdals IF
  • Skuggan BoIS 3-0 Roj Ava FF
    Våxtorps BoIS 2-2 Ysby BK
    Sennans IF 1-1 Unnaryds GoIF
  • Ysby BK 1-5 IS Örnia
    Vapnö IF 0-2 Skuggan BoIS
  • Ränneslövs GIF 3-0 Sennans IF
    Unnaryds GoIF 5-2 Våxtorps BoIS
    Roj Ava FF 3-6 Skogaby BK
    Haverdals IF 2-2 Knäreds IK
  • Haverdals IF 0-1 Skuggan BoIS
    Ysby BK 5-2 Knäreds IK
  • Skogaby BK 2-4 IS Örnia
    Vapnö IF 4-0 Sennans IF
  • Unnaryds GoIF 3-0 Ränneslövs GIF
  • Roj Ava FF 2-3 Våxtorps BoIS
  • Knäreds IK 0-4 Unnaryds GoIF
    Ränneslövs GIF 5-0 Haverdals IF
  • Våxtorps BoIS 2-2 Vapnö IF
  • IS Örnia 2-2 Roj Ava FF
  • Skuggan BoIS 0-3 Skogaby BK
    Sennans IF 2-2 Ysby BK
  • Haverdals IF 5-1 Roj Ava FF
  • Ränneslövs GIF 5-1 Våxtorps BoIS
    Knäreds IK 3-3 Sennans IF
    Vapnö IF 2-5 Skogaby BK
  • Ysby BK 1-2 Skuggan BoIS
  • IS Örnia 2-1 Ränneslövs GIF
    Skogaby BK 1-2 Ysby BK
  • Skuggan BoIS 2-4 Unnaryds GoIF
    Roj Ava FF 2-7 Vapnö IF
    Våxtorps BoIS 4-2 Knäreds IK
  • Sennans IF 2-2 Haverdals IF
  • Haverdals IF 5-1 Vapnö IF
  • Knäreds IK 1-2 IS Örnia
  • Ränneslövs GIF 3-4 Skuggan BoIS
    Ysby BK 6-2 Roj Ava FF
    Unnaryds GoIF 8-4 Skogaby BK
  • Sennans IF 2-1 Våxtorps BoIS
  • Unnaryds GoIF 0-0 IS Örnia
  • IS Örnia 2-1 Sennans IF
  • Skuggan BoIS 4-0 Knäreds IK
    Roj Ava FF 1-5 Unnaryds GoIF
    Skogaby BK 4-1 Ränneslövs GIF
  • Vapnö IF 2-5 Ysby BK
    Våxtorps BoIS 2-1 Haverdals IF
  • Sennans IF 1-2 Skuggan BoIS
    Haverdals IF 0-3 Ysby BK
    Unnaryds GoIF 6-0 Vapnö IF
    Knäreds IK 0-4 Skogaby BK
  • Ränneslövs GIF 4-1 Roj Ava FF
    Våxtorps BoIS 0-2 IS Örnia
  • Roj Ava FF 2-1 Knäreds IK
    Vapnö IF 1-5 Ränneslövs GIF
    Unnaryds GoIF 5-0 Ysby BK
  • Skuggan BoIS 4-1 Våxtorps BoIS
    IS Örnia 4-4 Haverdals IF
    Skogaby BK 4-2 Sennans IF
  • IS Örnia 1-2 Skuggan BoIS
    Knäreds IK 8-1 Vapnö IF
    Våxtorps BoIS 2-2 Skogaby BK
  • Roj Ava FF 1-3 Sennans IF
    Haverdals IF 1-4 Unnaryds GoIF
    Ysby BK 0-1 Ränneslövs GIF
  • Unnaryds GoIF 7-2 Sennans IF
    Ränneslövs GIF 6-0 Knäreds IK
    Haverdals IF 5-3 Skogaby BK
  • Roj Ava FF 2-1 Skuggan BoIS
    Vapnö IF 0-9 IS Örnia
    Ysby BK 1-4 Våxtorps BoIS
  • Sennans IF 2-0 Ränneslövs GIF
    Våxtorps BoIS 1-1 Unnaryds GoIF
    IS Örnia 0-1 Ysby BK
    Skuggan BoIS 6-2 Vapnö IF
    Skogaby BK 5-2 Roj Ava FF
    Knäreds IK 1-3 Haverdals IF

Skytteligan

  • 1.
    Besart Mazreku Skogaby BK
    26
  • 2.
    Nehat Bregaj Unnaryds GoIF
    24
  • 2.
    Alexander Antonsson Unnaryds GoIF
    18
  • 4.
    Niklas Blomquist IS Örnia
    16
  • 4.
    Joel Karlsson Haverdals IF
    14
  • 6.
    Felix Eriksson Våxtorps BoIS
    12
  • 6.
    Kenan Ramadani Skogaby BK
    11
  • 6.
    Markus Thydell Skuggan BoIS
    11
  • 9.
    Christopher Johansson Haverdals IF
    10
  • 9.
    Robin Svensson Vapnö IF
    9
Visa fler