Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det.

Om Cookies
Prova

Ligg på Plus från start - hela innehållet för 1 kr Fri tillgång till all lokaljournalistik.

Division 6 Halland norra Herr

Tabell

Pos Lag M V O F +/- P
1 Galtabäcks BK Galtabäck 22 18 3 1 78 57
2 Rinia IF Rinia 22 15 2 5 45 47
3 Kung Karl Bollklubb Kung Karl 22 14 2 6 45 44
4 Långås/ Morup Långås/Morup 22 12 5 5 29 41
5 Särö IK Särö 22 10 4 8 28 34
6 GoIF Ginsten Ginsten 22 11 1 10 1 34
7 Glommens IF Glommen 22 8 6 8 4 30
8 Ätrans FF Ätran 22 9 3 10 -4 30
9 Rolfstorp/ Skällinge Rolfst/Skäll 22 8 3 11 -3 27
10 Galgbackens IF Galgbacken 22 7 1 14 -53 22
11 Slöinge GoIF Slöinge 22 2 3 17 -63 9
12 Trönninge BK Trönninge BK 22 1 1 20 -107 4
  • Rinia IF 2-0 Särö IK
  • Kung Karl Bollklubb 1-1 Rolfstorp/ Skällinge
  • Ätrans FF 2-0 GoIF Ginsten
    Långås/ Morup 2-2 Glommens IF
    Slöinge GoIF 2-2 Galgbackens IF
  • Trönninge BK 0-4 Galtabäcks BK
  • Galgbackens IF 4-2 Rinia IF
  • Galtabäcks BK 3-0 Ätrans FF
  • Glommens IF 1-6 Kung Karl Bollklubb
  • GoIF Ginsten 6-1 Slöinge GoIF
    Särö IK 1-1 Långås/ Morup
    Rolfstorp/ Skällinge 7-1 Trönninge BK
  • Långås/ Morup 1-1 Ätrans FF
    Glommens IF 1-1 Galtabäcks BK
    Trönninge BK 2-7 Galgbackens IF
    Kung Karl Bollklubb 5-0 GoIF Ginsten
    Rolfstorp/ Skällinge 5-3 Särö IK
  • Rinia IF 4-0 Slöinge GoIF
  • Galgbackens IF 4-1 Rolfstorp/ Skällinge
    Galtabäcks BK 2-0 Rinia IF
  • Slöinge GoIF 1-2 Långås/ Morup
    Ätrans FF 1-2 Kung Karl Bollklubb
  • GoIF Ginsten 4-0 Trönninge BK
    Särö IK 1-1 Glommens IF
  • Långås/ Morup 1-2 Rinia IF
    Glommens IF 1-2 Galgbackens IF
    Trönninge BK 3-2 Ätrans FF
  • Kung Karl Bollklubb 4-1 Slöinge GoIF
    Rolfstorp/ Skällinge 0-1 GoIF Ginsten
  • Särö IK 2-1 Galtabäcks BK
  • Galgbackens IF 1-4 Särö IK
    Rinia IF 5-2 Kung Karl Bollklubb
  • Slöinge GoIF 3-1 Trönninge BK
    Ätrans FF 4-1 Rolfstorp/ Skällinge
    GoIF Ginsten 2-3 Glommens IF
    Galtabäcks BK 2-2 Långås/ Morup
  • Trönninge BK 1-1 Rinia IF
  • Galgbackens IF 0-7 Galtabäcks BK
  • Kung Karl Bollklubb 3-0 Långås/ Morup
    Glommens IF 1-1 Ätrans FF
  • Rolfstorp/ Skällinge 3-1 Slöinge GoIF
    Särö IK 2-3 GoIF Ginsten
  • Rinia IF 6-0 Galgbackens IF
  • Långås/ Morup 6-1 Trönninge BK
  • Slöinge GoIF 1-1 Glommens IF
    GoIF Ginsten 5-2 Galgbackens IF
    Galtabäcks BK 3-1 Kung Karl Bollklubb
    Ätrans FF 0-2 Särö IK
  • Rinia IF 2-1 Rolfstorp/ Skällinge
  • GoIF Ginsten 0-1 Galtabäcks BK
    Galgbackens IF 1-0 Ätrans FF
  • Trönninge BK 0-1 Kung Karl Bollklubb
  • Särö IK 4-0 Slöinge GoIF
  • Rolfstorp/ Skällinge 3-2 Långås/ Morup
  • Glommens IF 5-1 Rinia IF
  • Slöinge GoIF 1-2 Ätrans FF
  • Kung Karl Bollklubb 5-1 Särö IK
    Långås/ Morup 3-0 Galgbackens IF
  • Rinia IF 3-2 GoIF Ginsten
  • Trönninge BK 0-3 Glommens IF
    Rolfstorp/ Skällinge 0-6 Galtabäcks BK
  • Särö IK 5-2 Trönninge BK
    Glommens IF 2-2 Rolfstorp/ Skällinge
  • GoIF Ginsten 2-3 Långås/ Morup
    Galgbackens IF 1-4 Kung Karl Bollklubb
    Galtabäcks BK 3-0 Slöinge GoIF
  • Ätrans FF 3-2 Rinia IF
  • Galgbackens IF 5-2 Slöinge GoIF
  • Galtabäcks BK 7-0 Trönninge BK
    Rolfstorp/ Skällinge 2-1 Kung Karl Bollklubb
    Glommens IF 0-3 Långås/ Morup
    GoIF Ginsten 2-1 Ätrans FF
  • Särö IK 5-5 Rinia IF
  • Trönninge BK 1-7 Rolfstorp/ Skällinge
  • Ätrans FF 0-2 Galtabäcks BK
  • Slöinge GoIF 0-5 GoIF Ginsten
    Kung Karl Bollklubb 3-1 Glommens IF
  • Långås/ Morup 4-3 Särö IK
  • GoIF Ginsten 2-2 Kung Karl Bollklubb
  • Ätrans FF 1-1 Långås/ Morup
  • Särö IK 1-2 Rolfstorp/ Skällinge
  • Galtabäcks BK 5-1 Glommens IF
  • Långås/ Morup 3-1 Slöinge GoIF
    Kung Karl Bollklubb 3-1 Ätrans FF
    Rolfstorp/ Skällinge 10-2 Galgbackens IF
    Glommens IF 0-1 Särö IK
  • Trönninge BK 1-3 GoIF Ginsten
    Rinia IF 0-9 Galtabäcks BK
  • Ätrans FF 5-1 Trönninge BK
    Galgbackens IF 0-2 Glommens IF
  • GoIF Ginsten 2-0 Rolfstorp/ Skällinge
    Slöinge GoIF 1-6 Kung Karl Bollklubb
    Galtabäcks BK 1-1 Särö IK
  • Rinia IF 4-2 Långås/ Morup
  • Kung Karl Bollklubb 0-4 Rinia IF
    Långås/ Morup 1-3 Galtabäcks BK
  • Särö IK 4-0 Galgbackens IF
    Rolfstorp/ Skällinge 2-3 Ätrans FF
    Glommens IF 2-0 GoIF Ginsten
  • Trönninge BK 0-1 Slöinge GoIF
  • Galgbackens IF 8-1 Trönninge BK
  • Slöinge GoIF 0-6 Rinia IF
  • Galtabäcks BK 8-0 Galgbackens IF
  • Långås/ Morup 1-0 Kung Karl Bollklubb
    GoIF Ginsten 3-0 Särö IK
    Slöinge GoIF 1-1 Rolfstorp/ Skällinge
  • Ätrans FF 2-1 Glommens IF
  • Rinia IF 13-0 Trönninge BK
  • Glommens IF 6-0 Slöinge GoIF
    Kung Karl Bollklubb 2-4 Galtabäcks BK
    Särö IK 3-1 Ätrans FF
  • Trönninge BK 0-7 Långås/ Morup
    Rolfstorp/ Skällinge 1-5 Rinia IF
    Galgbackens IF 1-5 GoIF Ginsten
  • Galtabäcks BK 7-0 GoIF Ginsten
    Slöinge GoIF 0-10 Särö IK
    Långås/ Morup 3-2 Rolfstorp/ Skällinge
    Kung Karl Bollklubb 12-0 Trönninge BK
  • Rinia IF 4-1 Glommens IF
    Ätrans FF 7-0 Galgbackens IF
  • Galgbackens IF 0-6 Långås/ Morup
  • GoIF Ginsten 2-5 Rinia IF
    Ätrans FF 2-1 Slöinge GoIF
  • Glommens IF 3-0 Trönninge BK
    Särö IK 2-3 Kung Karl Bollklubb
    Galtabäcks BK 5-0 Rolfstorp/ Skällinge
  • Slöinge GoIF 0-5 Galtabäcks BK
  • Rinia IF 10-0 Ätrans FF
    Långås/ Morup 8-1 GoIF Ginsten
    Kung Karl Bollklubb 13-2 Galgbackens IF
    Trönninge BK 1-14 Särö IK
    Rolfstorp/ Skällinge 1-4 Glommens IF

Skytteligan

  • 1.
    Emil Hansson Galtabäcks BK
    35
  • 2.
    Daniel Bengtsson Rolfstorp/ Skällinge
    29
  • 2.
    Ekrem Osmani Rinia IF
    23
  • 4.
    Tony Karlsson Kung Karl Bollklubb
    21
  • 4.
    Negjat Lika Rinia IF
    16
  • 6.
    Kristoffer Degerlund Galgbackens IF
    13
  • 6.
    Jacob Gunnarsson Långås/ Morup
    12
  • 8.
    Fredrik Isaksson Långås/ Morup
    11
  • 8.
    Fredrik Gustafsson Galgbackens IF
    10
  • 8.
    Jonas Reinholdsson Kung Karl Bollklubb
    10
Visa fler