Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det.

Om Cookies
Prova

Ligg på Plus från start - hela innehållet för 1 kr Fri tillgång till all lokaljournalistik.

Division 3 sydvästra Götaland Herr

Tabell

Pos Lag M V O F +/- P
1 Onsala BK Onsala 22 19 1 2 51 58
2 Stafsinge IF Stafsinge 22 13 4 5 6 43
3 Gnosjö IF Gnosjö 22 11 5 6 9 38
4 Snöstorp Nyhem FF Snöstorp/Nyh 22 10 5 7 5 35
5 Lerkils IF Lerkil 22 10 2 10 0 32
6 Kållered SK Kållered 22 9 3 10 9 30
7 Laholms FK Laholm 22 7 8 7 -6 29
8 Skene IF Skene 22 8 4 10 -2 28
9 BK Astrio Astrio 22 8 3 11 4 27
10 Vejby IF Vejby 22 6 6 10 3 24
11 Bredaryd Lanna IK Bredaryd/L 22 5 2 15 -35 17
12 Askims IK Askim 22 4 1 17 -44 13
  • Askims IK 0-1 Stafsinge IF
  • Kållered SK 2-1 Vejby IF
    Gnosjö IF 3-3 Snöstorp Nyhem FF
    Skene IF 0-1 Bredaryd Lanna IK
    Lerkils IF 4-0 BK Astrio
  • Laholms FK 1-4 Onsala BK
  • Onsala BK 2-1 Kållered SK
    Stafsinge IF 2-1 Laholms FK
    Snöstorp Nyhem FF 2-2 Skene IF
    Vejby IF 0-1 Lerkils IF
    Bredaryd Lanna IK 5-0 Askims IK
    BK Astrio 0-5 Gnosjö IF
  • Kållered SK 1-2 Stafsinge IF
  • Askims IK 0-3 Snöstorp Nyhem FF
    Vejby IF 2-2 BK Astrio
    Laholms FK 4-3 Bredaryd Lanna IK
    Skene IF 1-3 Gnosjö IF
    Lerkils IF 1-0 Onsala BK
  • Snöstorp Nyhem FF 1-3 Laholms FK
    Stafsinge IF 3-1 Lerkils IF
  • Onsala BK 3-0 Vejby IF
    Gnosjö IF 2-1 Askims IK
    BK Astrio 0-1 Skene IF
    Bredaryd Lanna IK 0-3 Kållered SK
  • Lerkils IF 3-0 Bredaryd Lanna IK
    Askims IK 0-5 Skene IF
  • Onsala BK 2-0 BK Astrio
    Vejby IF 0-6 Stafsinge IF
  • Kållered SK 4-1 Snöstorp Nyhem FF
    Laholms FK 1-1 Gnosjö IF
  • Stafsinge IF 0-3 Onsala BK
    Gnosjö IF 3-1 Kållered SK
    Snöstorp Nyhem FF 3-1 Lerkils IF
    BK Astrio 3-2 Askims IK
    Skene IF 1-1 Laholms FK
    Bredaryd Lanna IK 2-1 Vejby IF
  • Stafsinge IF 1-3 BK Astrio
  • Vejby IF 6-1 Snöstorp Nyhem FF
  • Onsala BK 4-0 Bredaryd Lanna IK
    Kållered SK 4-0 Skene IF
    Laholms FK 2-1 Askims IK
    Lerkils IF 0-3 Gnosjö IF
  • Askims IK 2-4 Kållered SK
  • Skene IF 0-2 Lerkils IF
    BK Astrio 0-0 Laholms FK
  • Gnosjö IF 2-2 Vejby IF
    Snöstorp Nyhem FF 1-4 Onsala BK
    Bredaryd Lanna IK 0-2 Stafsinge IF
  • Stafsinge IF 3-1 Snöstorp Nyhem FF
  • Kållered SK 1-1 Laholms FK
  • Lerkils IF 1-4 Askims IK
  • Onsala BK 6-1 Gnosjö IF
    Bredaryd Lanna IK 2-1 BK Astrio
  • Vejby IF 3-2 Skene IF
  • Snöstorp Nyhem FF 2-2 Bredaryd Lanna IK
  • Askims IK 3-2 Vejby IF
    Gnosjö IF 6-6 Stafsinge IF
    Kållered SK 5-1 BK Astrio
    Laholms FK 1-2 Lerkils IF
    Skene IF 1-3 Onsala BK
  • Lerkils IF 0-0 Kållered SK
    BK Astrio 3-4 Snöstorp Nyhem FF
  • Bredaryd Lanna IK 0-1 Gnosjö IF
    Onsala BK 4-2 Askims IK
    Vejby IF 3-3 Laholms FK
    Stafsinge IF 1-0 Skene IF
  • Kållered SK 0-1 Onsala BK
    Snöstorp Nyhem FF 2-3 Gnosjö IF
  • Askims IK 3-1 Bredaryd Lanna IK
    Skene IF 0-2 Snöstorp Nyhem FF
    Gnosjö IF 1-2 BK Astrio
    Laholms FK 1-3 Stafsinge IF
    Lerkils IF 1-4 Vejby IF
  • Bredaryd Lanna IK 4-1 Skene IF
  • Stafsinge IF 2-2 Askims IK
    Onsala BK 1-0 Laholms FK
    Vejby IF 2-0 Kållered SK
    BK Astrio 2-3 Lerkils IF
  • Stafsinge IF 2-1 Kållered SK
    Onsala BK 5-0 Lerkils IF
    Gnosjö IF 0-4 Skene IF
    Snöstorp Nyhem FF 4-1 Askims IK
    BK Astrio 2-1 Vejby IF
    Bredaryd Lanna IK 0-0 Laholms FK
  • Lerkils IF 6-1 Stafsinge IF
  • Kållered SK 2-1 Bredaryd Lanna IK
    Askims IK 2-1 Gnosjö IF
    Vejby IF 2-2 Onsala BK
    Laholms FK 1-1 Snöstorp Nyhem FF
    Skene IF 4-3 BK Astrio
  • Stafsinge IF 2-1 Vejby IF
    BK Astrio 0-2 Onsala BK
    Skene IF 2-1 Askims IK
    Gnosjö IF 2-3 Laholms FK
    Snöstorp Nyhem FF 2-2 Kållered SK
    Bredaryd Lanna IK 0-5 Lerkils IF
  • Onsala BK 2-3 Stafsinge IF
    Kållered SK 1-3 Gnosjö IF
    Askims IK 0-9 BK Astrio
    Laholms FK 1-3 Skene IF
    Vejby IF 5-0 Bredaryd Lanna IK
    Lerkils IF 1-3 Snöstorp Nyhem FF
  • Askims IK 2-5 Laholms FK
    Gnosjö IF 3-2 Lerkils IF
    Snöstorp Nyhem FF 2-0 Vejby IF
    BK Astrio 1-1 Stafsinge IF
    Skene IF 3-0 Kållered SK
    Bredaryd Lanna IK 0-7 Onsala BK
  • Kållered SK 8-2 Askims IK
  • Stafsinge IF 3-2 Bredaryd Lanna IK
    Onsala BK 5-2 Snöstorp Nyhem FF
    Vejby IF 3-3 Gnosjö IF
    Laholms FK 0-6 BK Astrio
    Lerkils IF 0-1 Skene IF
  • Askims IK 4-6 Lerkils IF
  • Gnosjö IF 0-3 Onsala BK
    Snöstorp Nyhem FF 6-1 Stafsinge IF
    BK Astrio 6-1 Bredaryd Lanna IK
    Laholms FK 2-1 Kållered SK
    Skene IF 2-2 Vejby IF
  • Stafsinge IF 2-3 Gnosjö IF
    Onsala BK 4-2 Skene IF
    BK Astrio 4-0 Kållered SK
    Vejby IF 5-0 Askims IK
    Bredaryd Lanna IK 3-4 Snöstorp Nyhem FF
    Lerkils IF 3-3 Laholms FK
  • Kållered SK 3-0 Lerkils IF
    Laholms FK 2-1 Vejby IF
    Askims IK 1-2 Onsala BK
    Skene IF 2-2 Stafsinge IF
    Gnosjö IF 6-1 Bredaryd Lanna IK
    Snöstorp Nyhem FF 4-1 BK Astrio

Skytteligan

  • 1.
    Jasmin Barucic Snöstorp Nyhem FF
    22
  • 2.
    Oliver Hansson BK Astrio
    10
  • 2.
    Ardian Berisha Laholms FK
    9
  • 4.
    Sten Preuss BK Astrio
    8
  • 4.
    Felix Albrektson BK Astrio
    6
  • 4.
    Kristoffer Thydell Snöstorp Nyhem FF
    6
  • 7.
    Hannes Persson Laholms FK
    5
  • 7.
    Nasri Aburdeini Snöstorp Nyhem FF
    5
  • 7.
    Ronny Sabo Snöstorp Nyhem FF
    5
  • 10.
    Max Eggertsson BK Astrio
    4
Visa fler